Sadarbības partneri

„Riga Expo”, Ķīpsalas izstāžu centrs

Sadarbība ar CleanLiving ir viegla un patīkama – pasūtījumu piegāde ir ātra, pat netradicionāliem jautājumiem ar specifiskām prasībām tiek piemeklēti optimāli risinājumi. Sadarbības ietvaros bijušas vairākas konsultācijas par uzkopšanas veidiem un paņēmieniem, kas ievērojami atvieglo mūsu apkopēju ikdienu.

Profesionālie eko tīrīšanas līdzekļi, ko iegādājamies no CleanLiving ir ļoti efektīvi – ar tiem iespējams veikt faktiski jebkuru uzkopšanas darbu. Tie, atšķirībā no ķīmiskiem līdzekļiem, neatstāj specifiskas smaržas, bet vieglu, svaigu un neuzbāzīgu aromātu, kas būtiski ne vien uzkopšanas speciālistiem, bet arī izstāžu zāles apmeklētājiem. Šie līdzekļi, esot efektīvi darbībā, nekaitē cilvēkiem, kas ar tiem ikdienā strādā, par ko esam pārliecinājušies jau ilgtermiņā.

Hotel „Neiburgs"

Izvēloties uzkopšanas līdzekļus, mums ir svarīga to lietderība – ņemam vērā gan produktu cenu, gan to tīrīšanas kvalitāti. CleanLiving piedāvātie profesionālie eko uzkopšanas līdzekļi apmierina mūsu prasības gan cenas, gan kvalitātes ziņā. Viesmīlības nozarē ir būtiski, lai varam nodrošināt ne vien tīru, bet arī mūsu viesu veselībai draudzīgu vidi.

LapuLapa, mājas lapu izstrāde un grafiskais dizains

Līdz šim uzkopjot, esam izmantojuši dažādus līdzekļus, gan klasisko sadzīves ķīmiju, gan eko tīrīšanas līdzekļus. Pēdējā laikā pievēršamies vairāk eko ražojumiem, sakarā ar bio kanalizācijas izmantošanu. Eko līdzekļus izvēlamies ar piesardzību, jo tikai daži no Latvijas tirgū pieejamiem ražojumiem efektīvi veic savas funkcijas.

Kad pamēģinājām Zero tīrīšanas līdzekļus, bijām ļoti pārsteigti, cik kvalitatīvi tie veic savu darbu. Īpaši patīk AMBER ZERO – to izmantojam, tīrot jebko, sākot no sanitāro telpu un virtuves zonas uzkopšanas, līdz traipu tīrīšanai no paklāja. Tas ir pārsteidzoši efektīvs līdzeklis, kas momentā noņem netīrumus un tauku nosēdumus. Pat šķietami tīrām virsmām ir redzams, kā līdzekļa iedarbības rezultātā, atdalās netīrumi. AMBER ļoti noder PVC baltās plastmasas logu un palodžu tīrīšanai. Tas noņem pat ilgi stāvējušus netīrumus un pleķus.

Šo līdzekli mēs noteikti iesakam biroju un dzīves vietas uzkopšanā. Neskatoties uz to, ka tam ir vidēji augstāka cena, kā citiem līdzekļiem, kas pieejami veikalos, tas ir teju apbrīnojami, cik ļoti AMBER atvieglo uzkopšanas darbus. Mēs noteikti turpmāk izvēlēsimies šo līdzekli kā galveno palīgu uzkopšanas darbos.

Tulkošanas birojs "Linearis"

Pēc uzkopšanas apmācības ar praktiskiem piemēriem mūsu birojā, esam ieguvuši tīrāku un skaistāku ikdienas vidi. Patiess prieks redzēt, ka profesionāļu sniegtie ieteikumi jūtami uzlabojuši mūsu apkopējas darbu, ļaujot sasniegt vēlamo rezultātu ātrākā laikā, ar mazāku ieguldījumu.
Esam priecīgi arī par to, ka tīru rezultātu iespējams sasniegt ar dabai draudzīgiem un ekoloģiskiem tīrīšanas līdzekļiem.

Initas Krūmiņas aromterapija

Kopš esmu iegādājusies grīdas mazgāšanas aprīkojumu (mops, mopa pamatne un kāts), es biežāk izvēlos grīdu mazgāt! Un tas ir nopietni! Tas noteikti izklausās neticami, bet tā patiesi ir! Agrāk mēdzu telpas mazgāt tikai nepieciešamības gadījumos, jo man nepatika berzt grīdu ar to grīdu uzkopjamo ierīci, kas man bija. Toties tagad es tiešām šad un tad paņemu savu jauno mopu un izmazgāju grīdu tikai tāpēc, ka man patīk pats process.

KM Transports, pasažieru pārvadājumi

ZERO profesionālos eko tīrīšanas līdzekļus lietojam autobusu tīrīšanai – grīdām, mīkstajiem segumiem, stikliem, plastmasas virsmām un pat virsbūvei. Man patīk, ka līdzekļi ir universāli un ar tiem izdodas iztīrīt grūti tīrāmus un pat ieēdušos traipus, turklāt man nepatīk berzt. Ar eko kapsulām mēs viegli un ātri varam iztīrīt ne vien stiklus, kam tas paredzēts, bet arī ieēdušos vecus netīrumus krēslu mīkstajā apšuvumā, traipus uz grīdas un perfekti notīrīt kukaiņus no auto priekšējiem stikliem un buferiem.

Un vēl tas viss ir videi draudzīgi un nekaitē šoferu vai pasažieru veselībai! Uz šo brīdi Latvijas tirgū neesmu atradis neko līdzvērtīgu.

Vineta Upe

Ikdienā, veicot uzkopšanas darbus, izmantoju trīs ZERO dārgakmeņu sērijas produktus, kas manā uzkopšanā ir neaizvietojami – tie ir AMBER, RUBY un DIAMOND.

AMBER ir ērts un vienkāršs līdzeklis tauku un brūno virtuves traipu, piemēram, tējas, noņemšanai. Nav nepieciešams pastiprināti berzt un skalot. Izsmidzinot un noslaukot ar sūkli vai salveti, hromētās izlietnes un flīzes virtuvē spīd un laistās. Neatstāj nosēdumus kā abrazīvie pieniņi vai pastas.

RUBY lieliski notīra flīzes un stikla sienas, uz kurām sakrājušies ūdens kaļķainie pilieni. Ja izveidojušās jau nopietnākas kaļķakmens nogulsnes, piemēram, ap krāna pamatdaļu, tad izsmidzinot un atstājot uz pāris minūtēm, viss viegli notīrās. Līdzeklim ir ļoti patīkams un neuzbāzīgs aromāts.

DIAMOND ātri un bez liekām pūlēm notīrīs gan putekļus no virsmām, gan spoguļus, gan stiklu. Neveido tā saukto ‘plēvīti’ uz virsmas. Pietiek pat ar papīra salvetēm, lai putekļi būtu savākti un nākamā tīrīšanas reize nepienāktu tik ātri, jo līdzeklis atgrūž no virsmas putekļus.

Sandra Krūmiņa

Man bija laimējies apmeklēt Uzkopšanas meistarklasi un es tagad varu apgalvot, ka līdz šim tik ļoti daudzas lietas darīju nepareizi, mani priekšstati par uzkopšanu un tās metodēm bija maldīgi… Šādas zināšanas cilvēkiem ir vajadzīgas tāpat, kā mācēt plānot iepirkties un plānot, piemēram, ēst gatavošanu, izklaides un ceļošanu. Meistarklasē uzzināju par tīrīšanas līdzekļiem un to iedalījumu – kā uzkopšanu padarīt maksimāli ērtu un efektīgu.