Biopolimēra atkritumu maisi un iepakojums

Ja ikdienā Tava darbība ir saistīta ar ēst gatavošanu un pārtikas pārstrādi, tad mums Tev ir piedāvājums. Es ticu, ka Tavā uzņēmumā no ēst gatavošanas pāri paliek daudz un dažāda veida pārtikas atlikumi, kā piemēram, dārzeņu mizas un ēdienu paliekas. Situācijās, kad šie atkritumi ikdienā veido apjomus, kas ir mērāmi daudzos desmitos kilogramu, ir svarīgi šos atkritumus nodot pārstrādei tā, lai no tiem pēc tam ir kāds paliekošs labums.

Tāpēc mēs piedāvājam šos pārtikas atkritumus mest no biopolimēriem ražotos atkritumu maisos, kas ir dabai draudzīgi un ērti kompostējami kopā visu tajos esošo sastāvu. Būtiski, ka šie maisiņi ir ļoti izturīgi un palīdzēs tajos noturēt jebkāda veida saturu. Savukārt, ja Tu kā ēdināšanas uzņēmums pasniedz sevis sagatavoto ēdienu dabai draudzīgos traukos, tad ir forši, ja arī tos pēc izmantošanas var izlietot atkārtoti industriāli kompostējamos apstākļos.

Mums ir lielisks piemērs no Igaunijas, kur vasaras festivāli šādā veidā tiek organizēti. Visi pārtikas atkritumi kopā biopolimēru un cukurniedru vienreizlietojamiem traukiem tiek ievietoti tiem paredzētajos atkritumu konteineros un pēc tam tie tiek jēdzīgi kompostēti vērtīgā izejmateriālā.

Kā pareizāk izstrādāt sistēmu saviem pārtikas atkritumiem? Nāc uz izstādi Riga Food no 9. līdz 12. septembrim un uzzini no mums un mūsu ražotājiem, kā izveidot efektīvu sistēmu saviem pārtikas pārpalikumiem.