Ekoloģiska saimniekošana

Sveiki! Vai Tev rūp daba, viss dzīvais un tīra vide sev apkārt? Ceram, ka tā! Iespējams, esi viens no mums!

Šajā sadaļā atradīsi informāciju par jaunākajiem rakstiem un video, ko esam sagatavojuši Tev un tiem, kuri Tev apkārt. Pastāstīsim un parādīsim, kā dzīvot dabai draudzīgi, kādas preces izvēlēties, lai varētu pilnvērtīgi dzīvot gan mēs, gan dzīvā daba mums apkārt. Produktos, ko piedāvājam iegādāties, ļoti lielu vērību pievēršam dabai draudzīgiem un atbildīgiem izejmateriāliem un uzticamiem ekosertifikātiem.

Šajā sadaļā Tu uzzināsi, kāpēc tas ir svarīgi, kas mainās Tavā un Tev tuvo cilvēku dzīvēs, izvēloties dabai draudzīgas preces. Vēlamies, lai Tu esi informēts un zinošs par to, kā dabai draudzīgas preces atpazīt veikalu plauktos, kāpēc ekomateriāliem ir tik būtiska nozīme mūsu ikdienā, kāpēc ir nepieciešama atkritumu šķirošana un citiem līdzīga satura jautājumiem.

Ja Tev pēc kādas ziņas izlasīšanas vai noskatīšanās rodas jautājumi, ieteikumi, pārdomas, tad raksti mums. Mēs būsim priecīgi parunāt un apspriest dažādas šāda rakstura tēmas un iespējams nonākt pie kāda risinājuma, atbildes vai kopīga lēmuma, kas nāks par labu sabiedrībai, dabai vai vienkāršai savas intereses apmierināšanai.

Sadarbība vienotai, racionālai pieejai un iedzīvotājiem ilgtermiņā motivējoši, ērti risinājumi ir svarīgi priekšnosacījumi veiksmīgai bioloģisko atkritumu šķirošanas un pārstrādes ieviešanai Latvijā. Tie bija būtiskākie, bet ne vienīgie secinājumi, ar kuriem iesaistītās puses no visiem Latvijas atkritumu apsaimniekošanas reģioniem noslēdza pieredzes apmaiņas vizīti Igaunijā, kur šis process jau ir uzsākts. Saskaņā ar Eiropas Savienības (ES) direktīvu
vairāk...
Lai veidotu videi draudzīgu atkritumu šķirošanu un izpildītu Eiropas Savienības prasības, jau no nākamā gada visā Latvijā obligāta būs bioloģisko atkritumu šķirošana. Tas ir komplekss process un prasa apjomīgu sagatavošanos, tādēļ šonedēļ notika Dienvidkurzemes atkritumu apsaimniekošanas reģiona pārstāvju tikšanās, kurā tika apzināti veicamie darbi, lai izveidotu jaunu sistēmu efektīvai un iedzīvotājiem ērtai atkritumu šķirošanai. Daudzviet
vairāk...
vairāk...