Ekoloģiska saimniekošana

Sveiki! Vai Tev rūp daba, viss dzīvais un tīra vide sev apkārt? Ceram, ka tā! Iespējams, esi viens no mums!

Šajā sadaļā atradīsi informāciju par jaunākajiem rakstiem un video, ko esam sagatavojuši Tev un tiem, kuri Tev apkārt. Pastāstīsim un parādīsim, kā dzīvot dabai draudzīgi, kādas preces izvēlēties, lai varētu pilnvērtīgi dzīvot gan mēs, gan dzīvā daba mums apkārt. Produktos, ko piedāvājam iegādāties, ļoti lielu vērību pievēršam dabai draudzīgiem un atbildīgiem izejmateriāliem un uzticamiem ekosertifikātiem.

Šajā sadaļā Tu uzzināsi, kāpēc tas ir svarīgi, kas mainās Tavā un Tev tuvo cilvēku dzīvēs, izvēloties dabai draudzīgas preces. Vēlamies, lai Tu esi informēts un zinošs par to, kā dabai draudzīgas preces atpazīt veikalu plauktos, kāpēc ekomateriāliem ir tik būtiska nozīme mūsu ikdienā, kāpēc ir nepieciešama atkritumu šķirošana un citiem līdzīga satura jautājumiem.

Ja Tev pēc kādas ziņas izlasīšanas vai noskatīšanās rodas jautājumi, ieteikumi, pārdomas, tad raksti mums. Mēs būsim priecīgi parunāt un apspriest dažādas šāda rakstura tēmas un iespējams nonākt pie kāda risinājuma, atbildes vai kopīga lēmuma, kas nāks par labu sabiedrībai, dabai vai vienkāršai savas intereses apmierināšanai.

“Nezinu ko saka kabacis, bet es saku visu to labāko,” nedaudz jokojot saka Roberts Emīls Lindemanis, ZS “Pilskalni” saimnieks. “Mani apmierina tas, ka pie novākšanas dārzenis jau ir uz plēves, tas nesaskrāpējas un to ir vieglāk ieraudzīt. Viss ir forši, pārskatāmi un kabacis aug griezdamies.”
vairāk...
 “Šis pavasaris bija vēss un tie ķirbji, kas bija iestādīti bioplēvē saņēma krietni lielāku siltumu un līdz ar to varēja uzreiz augt, un augs zem plēves ļoti, ļoti atšķīrās no tā auga, kas bija ārpus plēves,” stāsta Liena Muceniece, saimniecības “Puteņi” saimniece. Liena šogad savā saimniecībā kopā ar Dobeles dārzkopības institūtu ar speciālām ierīcēm
vairāk...
 Zemenes, melones un arbūzus uz trīsgadīgās BioAgri kompostējamās plēves šogad audzē jaunais lauksaimnieks Dāvis Rudzītis. Skaties video un uzzini kā norit kultūru audzēšana augsnē, kura pirmo gadu tiek izmantota lauksaimniecībā.
vairāk...