Ekoloģiski tīrīšanas līdzekļi uzņēmumiem

Sveiks uzņēmēj!

Vai Tu zini, ka ar ekoloģiskiem tīrīšanas līdzekļiem ir iespējams uzkopt vietas, kurās tiek ražota pārtika? Lai uzkopšana pārtikas pārstrādes jomā atbilstu prasībām, ir svarīgi uzkopšanu veikt ar līdzekļiem, kam nav pievienotas aromātvielas un krāsvielas, un mums tam ir lielisks risinājums. Mums ir koncentrēti un efektīvi uzkopšanas līdzekļi, kas paredzēti dažādu taukainu un ieēdušos netīrumu attīrīšanai, neatkarīgi no to atrašanās vietas - tā ir grīda, sienas, iekārtas un citas virsmas. Tāpat mums ir līdzekļi, kas ir lieliski piemēroti arī dažādu jutīgu un ātri korodējošu virsmu tīrīšanai, piemēram, tāds kā alumīnijs. Savukārt, mūsu piedeguma attīrītājs palīdzēs notīrīt jebkāda veida visietiepīgākos piedegumus, tajā skaitā maizes ceptuvēs, cepeškrāsnīs, no piedegušām pannām, katliem un citām virsmām.

Mums ir arī pārdomāti līdzekļi, kas ir īpaši noderīgi apkopējām, kuras vienmēr zina, kā labāk tīrīt. Tie ir koncentrēti ekoloģiski tīrīšanas līdzekļi, ko ir iespējams pagatavot no kapsulas, kura ir jāizšķīdina konkrētā ūdens daudzumā. Ieguvumi no šī produkta ir: vietas ekonomija, iespēja uzkopt vidi ar ekosertificētiem un kvalitatīviem līdzekļiem, samazināt plastmasas patēriņu un, galvenais, izvairīties no riska šos līdzekļus pārdozēt.

Tātad nāc uz izstādi Riga Food, kas notiks Ķīpsalas izstāžu zālē no 9. līdz 12. septembrim un uzzini, kā mainīt savus uzkopšanas paradums, lai tie būtu draudzīgāki Taviem darbiniekiem, produktam, ko Tu ražo, Tev un videi, kas ir Tev apkārt.

[addthis tool="addthis_inline_share_toolbox"]