Ekoloģisku un efektīvu tīrīšanas līdzekļu meistarklases

Meistarklases ir brīnišķīga vieta, kur iepazīties, pašiem izmēģināt, pasmaržot – iegūt pieredzi un priekšstatus par CleanLiving ekoloģiskajiem uzkopšanas līdzekļiem un pārliecināties par to efektivitāti un patīkamo aromātu uzkopšanas laikā.

Uzkopšana nav iedomājama bez tās četrām sastāvdaļām – uzkopšanas līdzekļiem, inventāra, fiziskā darba un laika, ko uzkopjot pavadām. Un meistarklase ir lielisks veids, lai uzzinātu par veidiem, kā, palielinot uzkopšanas līdzekļu un inventāra ietekmi, kā arī pielabojot tipiskākās uzkopšanas procesa metožu kļūdas, uzkopšanu turpmāk veikt vieglāk, ērtāk, baudāmāk un ar mazāku laika un enerģijas patēriņu.

Stāstīsim arī, kā pārdomāti izvēloties piemērotākos uzkopšanas līdzekļus un inventāru, var efektīvāk tikt galā ar mājās vai ofisos sastopamajiem netīrumiem.

Parādīsim, kā pareiza uzkopšana un tīrīšanas līdzekļu izvēle, varbūt izklausīsies dīvaini, bet garantē ilgāku tīrību mājās. Atskaitot gadījumus, ja mājās ir bērni vai dzīvnieki. Taču, lietojot ekoloģiskus tīrīšanas līdzekļus, nekaitēsiet sava bērna veselībai, turklāt apgūstot pareizas uzkopšanas pamatus, turpmākie tīrīšanas darbi jau tiks veikti ar lielāku prieku un efektivitāti.

Meistarklases braucam vadīt bērnudārzos, biroja telpās, viesnīcās un citur pēc vajadzības. Tās iespējams pieteikt gan uzņēmumiem, gan individuālām grupām.

Piesakies pa telefonu +371 270 17 197 vai e-pastā: [email protected].

[addthis tool="addthis_inline_share_toolbox"]