Kā ekoloģiski notīrīt piedegušus taukus?

Siltās vasaras dienās arvien vairāk laika pavadām pie dabas, un ēdienu biežāk izvēlamies gatavot svaigā gaisā. Lai cik patīkami tas arī būtu, līdz ar maltītes gatavošanu ārā, saskaramies arī ar papildu neērtībām, tīrot piedegušus taukus no griliem, veicot cepeškrāsns ģenerālo tīrīšanu vai pat trauku mazgāšanu, ja tie nav savlaicīgi notīrīti uzreiz pēc ēdienreizes. Īpašas raizes tas spēj sagādāt cilvēkiem, kas vēlas dzīvot dabai un sev draudzīgu – ekoloģisku dzīvi. Pēc pieredzes zinām, ka ekoloģiskie tīrīšanas līdzekļi ne vienmēr ir arī tik efektīvi un spēj sasniegt tik labu rezultātu kā ķīmiskie. Tāpēc ir vērts zināt dažus paņēmienus, kā taukus notīrīt ekoloģiski un kvalitatīvi, lai prieks gan par procesu, gan gala rezultātu!

Tīrīšana ar sodu
Soda ir tautā pazīstams brīnumlīdzeklis – tā tiek galā ne vien ar pelējumu un nepatīkamām smakām, bet arī ar piedegušiem taukiem. Tāpat grilu, cepeškrāsni vai piekaltušus, taukainus ēdienu traukus iespējams notīrīt ar sodas pastu, sajaucot sodu ar ūdeni attiecībā 3 pret 1. Taisnības labad gan jāsaka, ka šajā gadījumā nāksies pielietot nelielu piepūli un fizisku spēku un ieteicams būtu ļaut sodai iedarboties uz taukiem pirms tīrīšanas.

Tīrīšana ar etiķi
Efektīvs grila tīrāmais maisījums pagatavojams ar etiķi un ūdeni, sajaucot tos attiecībā 1:1. Šādā maisījumā ieteicams grila restes paturēt vismaz 15 minūtes, bet ideālā variantā 1 stundu. Pēc mērcēšanas visu noberzt ar mitru sūkli. Tāpat kā soda, arī etiķis ir patikā lietojams produkts, kas padara to drošu veselībai, tomēr šajā gadījumā jāievēro piesardzība etiķa kodīgo īpašību dēļ. Izmantojot etiķi uzkopšanā, jābūt īpaši rūpīgiem, ja tuvumā ir bērni, lai šis produkts nenokļūtu bērnu pieejamības zonā.

Mehāniska beršana ar lielisku švammi
Ja ir daudz laika un vēlēšanās pēc ēšanas izkustēties, patērējot liekās kalorijas, taukus no traukiem un grila iespējams nomazgāt ar labu švammi un kārtīgu beršanu karstā ūdenī. Šis tīrīšanas veids gan prasīs krietni vien vairāk laika un spēka, kā abi iepriekš minētie, tomēr ar rūpīgu fizisku darbu rezultāts būs acīm un sirdij tīkams. Arī ūdens kā tīrīšanas līdzeklis ir pilnīgi ekoloģisks un dabā sastopams tīrā veidā tāpēc tīrīšana ar ūdeni un švammi uzskatāma par pilnīgi drošu un nekaitīgu, vienlaikus nodrošinot sportisku aktivitāti :)

Ekoloģisks profesionālais grila tīrīšanas līdzeklis
Ja laika maltītes seku nokopšanai nav daudz un arī spēku gribas veltīt citām aktivitātēm, grila tīrīšanai var izmantot Gril Cleaner Plus Zero. Tas ir ekoloģiski sertificēts un dabīgs attīrītājs krāsnīm un griliem, kas gatavots no dabīgiem augu valsts produktiem un pilnībā bioloģiski noārdās, neietekmējot cilvēku veselību vai apkārtējo dabu. Tas ātri un vienkārši tiks galā ar piededzinātiem un pat pastāvējušiem taukiem, atstājot brīvu laiku citām domām un darbiem.  Ar to iespējams veikt ne vien grilu tīrīšanu, bet arī cepeškrāsns vai plīts virsmas ģenerālo uzkopšanu.

Mūsu un mūsu klientu pieredze liecina, ka šobrīd tirgū nav pieejams tik efektīvs ekoloģiski sertificēts līdzeklis, kas spēj notīrīt piedegušus taukus tik efektīvi kā Gril Cleaner.

Ja uzticies mūsu pieredzei, Gril Cleaner Plus Zero iespējams iegādāties šeit

Ja vēlies  pārliecināties par Gril Cleaner Plus Zero tīrīšanas līdzekļa efektivitāti meistarklasē, piesakies šeit - https://goo.gl/forms/JObc1EHLKPGEX7e93.