Meistarklases un apmācības

Mēs uzskatām, ka telpu uzkopšanai jābūt patīkamai un vieglai. Tai jāsagādā prieks ne vien par sasniegto rezultātu, bet arī par pašu procesu. Tāpēc esam izveidojuši īpašu apmācību programmu gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, kurā sniedzam pamata zināšanas telpu uzkopšanas niansēs, lai šo procesu padarītu vienkāršu un patīkamu. Apmācību laikā mēs ļaujam ieraudzīt, cik vienkārša un patīkama var būt telpu uzkopšana, ka atbilstošs tīrīšanas līdzeklis, piemērots inventārs un paņēmieni var ne vien ievērojami atvieglot pašu uzkopšanas procesu, bet arī ietaupīt laiku, naudu un enerģiju.

Piedāvājam iespēju doties uz jūsu darba vietu vai dzīves telpu, novadīt apmācības tieši jūsu telpās ar tieši jums piemērotākajiem risinājumiem. Tāpat iespējamas īpašas mērķa apmācības – par ģenerālo tīrīšanu, logu mazgāšanas niansēm, meistarklases bērniem vai individuālu mājas uzkopšanas paradumu izvērtēšanu un labāko risinājumu piemeklēšanu.

Apmācības vadam gan grupās, gan individuāli, iepriekš par to vienojoties.

Piedāvājam veikt apmācības Jūsu apkopējām Jūsu darba telpās, piemeklējot efektīvākos risinājumus katrai individuālajai situācijai un apstākļiem.