Par mums

CleanLiving pakalpojumi

Mūsu misija

Mēs uzskatām, ka tikai tīrā un sakārtotā vidē iespējams justies labi un sasniegt labākos rezultātus un labsajūtu gan biznesā, gan savstarpējās attiecībās, gan ikdienas darbos. Mēs ticam, ka apkārtējā vide gan telpā, gan dabā ir saistīta, ka lolojot vienu, ir iespējams saglabāt otru. Mūsu darbība ir vērsta, lai veidotu veiksmīgu dabas un cilvēka mijiedarbību telpu uzkopšanas un ikdienas saimniekošanas risinājumos.

Mūsu vērtības

Vide – Mūsu vērtība ir dabīga un tīra vide mums apkārt. Tā spēj ietekmēt ne vien mūsu subjektīvās sajūtas, bet arī darba produktivitāti un saskarsmes spējas. Mēs uzskatām, ka vide gan telpā, gan dabā ir savstarpēji saistītas un, ietekmējot vienu, ietekmējam arī otru. Mēs rūpējamies, lai vide mums apkārt tiktu godāta un cienīta.
Cilvēks – Mūsu prioritāte ir cilvēka veselībai draudzīgi, ergonomiski, ērti un vienkārši risinājumi ikdienas telpu un teritoriju uzturēšanas darbu veikšanai.
Daba – Mūsu darbība vērsta uz dabas saglabāšanu un līdzsvaru starp dabisko un cilvēka veidoto.
Ilgtspēja – Mūsuprāt, vienīgi ilgtspējīgi risinājumi ir veselīgas nākotnes panākumu atslēga. Mēs jau šodien strādājam, lai minimizētu tagadnes ietekmi uz vidi nākotnē.

CleanLiving ir zaļi domājošs uzņēmums, kas savu uzņēmējdarbību balsta videi draudzīgā domāšanā un dabisku risinājumu piedāvājumā, lai ne vien tiktu panākts maksimāli efektīvs tīrības un apsaimniekošanas rezultāts, bet lai tas būtu arī drošs cilvēka veselībai un dabas ekosistēmām mums apkārt.

Mūsu piedāvātie bionoārdāmie produkti un uzkopšanas risinājumi ir izvēlēti tā, lai ietekmi uz vidi un cilvēkiem samazinātu līdz minimumam. Īpaši lepojamies ar mūsu ekoloģiskajiem iepirkumu un atkritumu maisiem, kuru ražošanā ir izmantotas augu izcelsmes izejvielas, vienlaikus garantējot augstus kvalitātes standartus.

Labprāt dalāmies arī savā pieredzē atbilstošu uzkopšanas līdzekļu izvēlē, piemērojot tos grīdu segumiem, iekārtām un mēbelēm, kā arī netīrības pakāpei. Iesakām cilvēkam draudzīgākos ikdienas ieradumus, lai telpu apsaimniekošana un uzturēšana būtu ne vien ērta, bet arī patīkama un sniegtu gandarījumu.

Mums rūp, lai mūsu klienti saņemtu iespējami labākos un tieši viņiem piemērotākos risinājumus telpu uzkopšanā. Tādēļ mēs meklējam katrai situācijai atbilstošākos paņēmienus un līdzekļus pat tad, ja tie nav mūsu standarta piedāvājumā.

CleanLiving vīzija

Padarīt telpu apsaimniekošanu un uzturēšanu videi un cilvēkam draudzīgu