Tu dod, mēs dodam!

Iegādājies preces mūsu interneta veikalā cleanliving.lv un mēs no katras iegādātās preces 5 centus ziedojam mūsu labdarības projektiem: "Bioloģiskās daudzveidības veicināšana" un "Rejas dzīve"!

Vairāk par bioloģiskās daudzveidības veicināšanas projektu

Mums ir svarīgi, kādu pasauli mēs atstāsim saviem bērniem un bērnu bērniem. Šodien, kad industriālās pasaules paplašināšanās atstāj būtisku ietekmi uz mūsu mazajiem brāļiem, mēs uzskatām par savu pienākumu praktiski iesaistīties, lai palīdzētu tai dabas daļai, kas atrodas mūsu degungalā. Tādēļ mēs praktiski ņemam rokās āmurus, naglas, urbjus un zāģus un mūsu uzņēmuma adresē darām visu iespējamo, lai mājas tajā rastu gan kukaiņi, gan sikspārņi, gan dažāda veida putni.

Mūsu darbi

Izveidota kukaiņu māja pēc Voldemāra Spuņģa prototipa (vairāk par to šeit – www.videsvestis.lv). Pašreiz to ir sākuši apdzīvot dažāda veida zirnekļi, lapsenes, bites, skudras un pat gliemeži.

Izvietoti būrīši sikspārņiem. Būrīši īpaši sikspārņiem tika sūtīti no Vācijas uzņēmuma NHBS, kas pārstāv lielāko savvaļas dzīvnieku, ekoloģijas un tās saglabāšanas grāmatu un aprīkojuma klāstu pasaulē (www.nhbs.com)

Izvietoti putnu būri visdažādākajām putnu šķirnēm – meža pūcēm, pupuķiem, strazdiem, zīlītēm, mušķērājiem, cielavām utt. Lieki piebilst, ka putni šo atbalstu no mums novērtē un sekmīgi tajos ikgadu audzē savas jaunās atvases.

Vairāk par Reju

Reja ir mūsu uzņēmuma vadītājas Zandas Briķes īpašais dzīves pieskāriens un izaicinājums. Reja ir mūsu Zandas mājdzīvnieks, kurš 2018.gada rudenī pazuda uz vairākām dienām. Taču tad negaidot kādā svētdienas pēcpusdienā Reja bija radusi sevī pēdējos spēkus, lai ar malumednieku lamatās gandrīz pilnībā norautām pakaļkājām pārvilktu sevi mājās, tādējādi parādot savu milzīgo dzīvotgribu un vēlmi nepadoties. Tālāk sekoja garš un grūts periods abām – gan Rejai, gan saimniecei. Gan nemitīgajās operācijās, glābjot atlikušos kāju stumbeņus, gan meklējot iespējas Rejai nodrošināt daudz maz pilnvērtīgu dzīvi pēc traumas. Meklējumi rezultējās ar panākumiem, jo jau pavasarī Reja tika burtiski uzlikta uz kājām – no jauna! Tādējādi Reja ir kļuvusi par visas Latvijas un Baltijas mēroga zvaigzni, jo viņa ir pirmais protezētais kaķis gan pie mums, gan Austrumeiropā kopumā. Šobrīd Rejai tiek meklētas iespējas atjaunot pilnvērtīgas kustības arī pēc piedzīvotajām komplikācijām un tiek nodrošināta kvalitatīva ikdiena Zandas gādīgajā aprūpē. Rejas dzīvei sekot līdzi vari Instagram profilā @rejasdzive