Eko preces

CleanLiving darbības pamatprincipi saistīti ar vides saglabāšanu un dabai draudzīgu risinājumu meklēšanu. Tāpēc īpašu vērību pievēršam produktiem, ko piedāvājam iegādāties. Produktus, ko tirgojam, esam praksē pārbaudījuši un pārliecinājušies par to kvalitāti un efektivitāti.

Īpaši lepojamies ar Zero sērijas tīrīšanas līdzekļiem, kas ražoti uzņēmumā Sutter Professional Itālijā pēc visaugstākajiem ekoloģijas un kvalitātes standartiem. Šī sērija radīta 2015.gadā un šobrīd ir ne vien izturējusi laika un kvalitātes pārbaudes, bet ik gadu tiek pilnveidota un papildināta ar arvien jauniem produktiem. Zero produkti profesionālo tīrīšanas līdzekļu kategorijā ir visaptverošākā augu izcelsmes produktu līnija, kas efektīvā veidā atbilst visām tīrīšanas līdzekļu tirgus prasībām, kā arī ir īpaši saudzīga pret dabu. Produktiem piešķirtā Ecolabel licence nozīmē, ka to iedarbība un nekaitīgums videi ir laboratoriski pārbaudīti. Turklāt dažādās krāsās iezīmētās etiķetes un pašu produktu krāsa ļauj viegli atpazīt kādam konkrētam mērķim jeb tīrīšanas zonai ir paredzēts katrs produkts. Tīrīšanas līdzekļi piemēroti dažādu virsmu tīrīšanai.

Zero produktu klāstā pieejamo tīrīšanas līdzekļu sastāvā ir tādas dabiskas izejvielas, kā kokosriekstu ziepes, etilspirts, pienskābe, citronskābe u.c. Produktos esošās virsmaktīvās vielas viegli, ātri un pilnībā bioloģiski noārdās, atbilstoši ES regulai nr.648/2004/EK. Smaržvielas atbilst ECOLABEL prasībām un IFRA standartiem un nesatur nevienu no 26 visbiežāk sastopamajiem alergēniem.

Mēs turpinām meklēt arvien jaunus, videi draudzīgus saimniecības risinājumus, lai mājas, biroja vai jebkuru citu telpu uzturēšana ir ne vien ērta un vienkārša, bet sniedz maksimālu ieguvumu, nenodarot kaitējumu apkārtējai videi un cilvēkiem. Sākot no 2017.gada pieejami ekosertificēti grīdas uzkopšanas mopi un drānas, videi draudzīgi atkritumu maisi un plastmasu nesaturoši  vienreizējie trauki, kā arī higiēnas papīra preces ar ekosertificētu marķējumu.

Produkti