Dabai draudzīgi vienreizlietojamie trauki

Sveiks, uzņēmēj!

Vai Tu esi domājis par to, kā pasniegt savu ēdienu līdzņemšanai atbildīgi un videi draudzīgi? Glāzes, krūzes, šķīvīši, ēdampiederumi, salmiņi, kārbas ēdienu līdzņemšanai, degustāciju trauki - šie ir visi tie produkti, kas šodien lielākoties ir sastopami plastmasas vai polistirola veidolā, un kurus jau nākamgad būtiski ierobežos Eiropas Savienības likumdošana.

Es ceru, ka Tu esi gatavs mainīt šos ēdienu pasniegšanas un līdzi ņemšanas paradumus un ka Tev ir svarīgi jau šodien plastmasas piederumus mainīt pret priekšmetiem, kas ir ražoti, piemēram, no biopolimēru materiāliem. Ja Tu tirgo kafiju līdzņemšanai, mēs piedāvājam to pasniegt dabai draudzīgās krūzītēs ar Tevis izvēlēto apdruku.

Ja Tev ir nepieciešami degustāciju trauki, tad mēs Tev piedāvājam dažāda veida biopolimēru šķīvīšus, glāzītes, saldējuma traukus, ēdampiederumus un citus priekšmetus.

Mums ir svarīgi, lai Tev ir pieejami arī ekoloģiskie iepakojuma materiāli, kuros iefasēt Tevis saražoto produkciju. Tāpēc mēs esam lieliski pastrādājuši un šogad izstādē Riga Food būsim gatavi Tev prezentēt dažāda veida biomateriāla iepakojumus, kuros Tu varēsi atbildīgi safasēt savas konfektes, cepumus, salātus, dārzeņus, gaļas produktus un citus ēdienu veidus.

Mēs būsim gatavi Tev prezentēt arī pirmo reizi Latvijā iegādājamo biomateriālu ietinamo pārtikas plēvi.

Nāc pie mums ciemos uz izstādi Riga Food Ķīpsalas izstāžu zālē no 9. līdz 12. septembrim, un mēs Tev parādīsim, kā atbildīgāk safasēt Tavus lieliskos produktus!